20
maj

Lomi Lomi Nui Warszawa – Masaż Lomi Lomi Warszawa

Egzotyka na wyciągnięcie ręki – hawajski masaż Lomi Lomi w Warszawie

Większość z nas żyje w ciągłym biegu i stresie. Nic dziwnego, że szukamy rozwiązań, które pomogą nam pozbyć się napięcia nie tylko z ciała, ale i z umysłu. Masaż Lomi Lomi Nui Warszawa to niezwykły rytuał, który wykonujemy w naszej Świątyni. Czym jest masaż Lomi Lomi Nui? Skąd pochodzi? Jak przebiega? Jakie są korzyści dla ciała i umysłu? Coraz większe zainteresowanie masażem Lomi Lomi Nui i powiększające się grono zadowolonych klientów zainspirowało nas do zebrania wszystkich informacji na temat tego niezwykłego rytuału w jednym miejscu.

Czym jest masaż Lomi Lomi Nui?
Skąd pochodzi? Jak przebiega?
Jakie są korzyści dla ciała i umysłu?

Coraz większe zainteresowanie masażem Lomi Lomi Nui i powiększające się grono zadowolonych klientów zainspirowało nas do zebrania wszystkich informacji na temat tego niezwykłego rytuału w jednym miejscu.

Masaż Lomi Lomi w Warszawie – hawajska tradycja

Tradycja Lomi Lomi trwa już tysiące lat, a narodziła się na egzotycznych wyspach Oceanu Spokojnego – na Hawajach. Od dzisiątki wieków bezcenna wiedza jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.  Lomi Lomi to metoda pracy z ciałem, a Lomi Lomi Nui to jedna z odmian. To wyjątkowy masaż świątynny, którego niezwykłe właściwości doceniane są już na całym świecie, w tym w naszej Świątyni masaż Lomi Lomi w Warszawie.

Dzisiaj z masażu może skorzystać każdy. Dawniej zarezerwowany był tylko dla nielicznych. O jego niesamowitej mocy mogli przekonać się wyłącznie wodzowie plemion i wyjątkowo ważne osoby. Rytuał przebiegał na kamiennym ołtarzu w świątyni i trwał co najmniej kilka godzin, a często nawet wiele dni.

Celem rytuału było nie tylko dogłębne rozluźnienie całego ciała, ale przede wszystkim ukojenie duszy, serca i umysłu. Po wielogodzinnej ceremonii osoba masowana zupełnie inaczej patrzyła na świat. Znikały lęki i wątpliwości. Dlatego z masażu Lomi Lomi Nui korzystali przeważnie wodzowie przed podjęciem kluczowych decyzji lub traktowali masaż jako wsparcie w rozwiązywaniu problemów czy konfliktów.

Świątynny rytuał Lomi Lomi

W dosłownym tłumaczeniu Lomi Lomi Nui oznacza masaż miękką łapą zrelaksowanego kota. Samo słowo Lomi oznacza głaskać, ugniatać. Powtórzenie słowa Lomi w nazwie masażu podkreśla jego wagę i moc. Słowo Nui oznacza coś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju, wręcz świętego.

Nie bez powodu technikę masażu przyrównano do masażu kocią łapą. Masażysta masuje za pomocą przedramion, a konkretnie ich wewnętrzną, miękką częścią, gdzie ręka jest w pronacji. Ponadto całe ciało masażysty aktywnie bierze udział w rytuale. Podobnie jak ciało kota, tak i ciało masażysty jest gibkie i wykonuje zwinne, płynne ruchy niczym taniec.

Niektóre nurty opowiadają, że ruchy masażysty przyrównuje się też do ruchów ptaka – fregaty i taką samą nazwą określa się taniec masażysty. Ruchy są lekkie, płynne, ale jednocześnie zdecydowane i dopasowane do sytuacji. Masażysta jest jak lekki ptak. Działa intuicyjnie, potrafi dostosować ruchy do wymagań osoby masowanej. Ale sięgając głębiej do źródeł i do historii rodowitych Hawajczyków, taniec, do którego przyrównuje się taniec masażysty to taniec albatrosa.

Masażysta niczym starożytny szaman zaprasza nas do niezwykłej ceremonii. Regulując nacisk, szybkość i zmieniając rytm ruchów doskonale włada energią, rozprowadzając ją po ciele według potrzeb masowanej osoby.

Masaż Lomi Lomi Warszawa– jak przebiega masaż u nas w Warszawie?

Na masaż Lomi Lomi w Warszawie należy przyjść punktualnie. Nie trzeba jakoś specjalnie się przygotowywać, ale warto spróbować wyciszyć umysł. Do masażu wykorzystujemy ciepłe i naturalny olej kokosowy jadalny, który pomaga osobie masowanej osiągnąć stan odprężenia. Wedle życzeń możemy wykorzystywać również olejki eteryczne 100% naturalne lub olej migdałowy, ale w tym wypadku prosimy o ustalenie to podczas rezerwacji. W trakcie sesji masujemy całe ciało za wyjątkiem części intymnych. Na początku osoba masowana kładzie się na brzuchu, a masażysta skupia swoją uwagę na plecach, ramionach i tylnych częściach nóg. Ruchy wykonywane są płynnie, a ucisk jest dostosowywany do osoby masowanej. Następnie masażysta prosi o zmianę pozycji. Osoba masowana kładzie się na plecach, a masażysta przenosi uwagę na ręce, brzuch i przednią cześć nóg osoby masowanej.

W trakcie masażu tworzy się więź pomiędzy dwiema stronami. W danej chwili masażysta całą swoją uwagę poświęca konkretnej części ciała. Poprzez taniec, płynne ruchy przedramion następuje swobodny przepływ energii. Tworzy się niezwykle pozytywna atmosfera pełna miłości, troski i akceptacji. Z tego powodu Lomi Lomi Nui często nazywa się również masażem kochających dłoni. W tak stworzonych warunkach ciało szybciej się regeneruje. Ciało, umysł, serce i dusza osiągają stan równowagi.  Po masażu osoba masowana czuje, że wszystko jest na swoim miejscu, że wszystko działa dokładnie tak, jak powinno.

Masaż Lomi Lomi Nui dla ciała i ducha

Korzyści z masażu Lomi Lomi Nui Warszawa są nieocenione. W pierwszej kolejności odczuwa je ciało. Już na początku masażu osoba masowana zauważy, że napięcie opuszcza mięśnie, poczuje, jak stają się one rozluźnione. Masaż poprawia krążenie krwi i limfy. Metabolizm przyspiesza, toksyny szybciej są usuwane, a zbędne kalorie spalane. Dlatego między innymi z masażu Lomi Lomi w Warszawie chętnie korzystają osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, które są na diecie lub w trakcie detoksu.

Masaż Lomi Lomi Warszawa doskonale rozluźnia również stawy. Zwiększa ich elastyczność i ruchomość. Ciało staje się bardziej gibkie, zwiększa się zakres ruchów. Osoby, które cierpią na uciążliwe dolegliwości takie jak migrena, nerwobóle, rwa kulszowa czy bóle kręgosłupa, po masażu odczują znaczną ulgę.

Fizyczne korzyści dla ciała przekładają się na korzyści psychiczne. Człowiek to jedność. Nie można oddzielić od siebie ciała, ducha, serca i umysłu. Jeśli masaż wpływa na jeden aspekt ludzkiej natury, to wpływa również na te pozostałe.

Nie inaczej jest w przypadku masażu Lomi Lomi Nui Warszawa. Świątynny rytuał to prawdziwa uczta dla całego ludzkiego jestestwa. Można powiedzieć, że po masażu człowiek czuje się jak nowonarodzony. Zmartwienia i wątpliwości, które zaprzątały głowę przed masażem, teraz nie będą już tak przytłaczające. Wszystko stanie się prostsze i bardziej zrozumiałe. Zwiększy się świadomość, umysł stanie się bardziej otwarty. Masaż Lomi Lomi Nui usuwa napięcia, zwalnia blokady, tworzy więcej przestrzeni w ciele i umyśle. A nowa przestrzeń w trakcie rytuału wypełniana jest miłością, spokojem i radością. Osoba masowana zyskuje nową energię, która często pobudza do dużych, pozytywnych zmian w życiu, na które wcześniej by się nie zdecydowała.

Zapraszamy

Zapraszamy na niezwykłe przeżycie, jakim jest masaż Lomi Lomi w Warszawie. Dzięki masażowi ciało, umysł, dusza i serce osiągną równowagę. Zrelaksowane ciało to zrelaksowany umysł. Zrelaksowany umysł to spokojny duch i serce. Serdecznie zapraszamy wszystkich na niezwykłą, relaksującą podróż.

Możesz się zapisać rownież na masaż Lomi Lomi dla pary.

Zapisz się już dziś

Zarezerwuj termin na masaż już dziś. Czasem uda się w ostatniej chwili, ale najczęsciej jesteśmy w pełni zarezerwowani i najbliższy termin jest za tydzień lub dwa. Napisz lub zadzwoń do nas -> Rezerwacja Lomi Lomi Warszawa