O nas

Kim jesteśmy

Patrycja


Moją intencją jest pomagać ludziom poszerzać własną świadomość i wspierać ich w znalezieniu właściwego sposobu na połączenie ciała, umysłu i serca.

 

Od dziecka wierzyłam i czułam, że istnieje coś więcej niż to co widzimy w otaczającym nas świecie.  Energia dzięki której możemy cieszyć się szczęśliwym i udanym życiem.

Świadomą pracę z energią rozpoczęłam 4 lata temu wkraczając na ścieżkę jogi. Nie wiedziałam dokąd mnie zaprowadzi ale po każdej sesji na macie czułam się lepiej ze sobą ze swoimi myślami i wnętrzem. Zgłębiając później filozofię jogi dostrzegłam jaki ma zbawienny wpływ na ciało, umysł, system nerwowy i serce. Od tamtej pory postanowiłam że chce pomagać ludziom spełniać ich cele i marzenia. Skoro ja potrafiłam to zrobić to mocno wierzę że każdemu innemu też się to uda. Wiem że nie da się zmienić całego świata ale zmieniając chociaż ten mały kawałek wokół siebie możemy uczynić cuda. Praktyka na macie pozwoliła mi złapać dystans do siebie, ludzi i świata. Spojrzałam na życie z szerszej perspektywy. Pomogła mi uzyskać prawdziwą równowagę i spokój wewnętrzny w każdym obszarze życia, co z kolei miało znaczący wpływ na mój dalszy rozwój osobisty i duchowy. Po 4 latach ukończyłam kurs nauczycielski jogi RYT 200 w 5 Elements International School of Yoga.

Kolejnym przełomowym etapem w moim życiu było rozpoczęcie pracy z ciałem poprzez masaż. Ukończyłam szkołę z tytułem technik-masażysta co pozwala mi w bezpieczny sposób świadczyć usługi lecznicze i relaksacyjne. Odbyłam praktyki z niedowidzącym masażystą który zmienił mój sposób podejścia do ciała dzięki przestawieniu się na zmysł odczuwania zamiast widzenia

Połączenie zawodu medycznego, nauczyciela jogi i trenera personalnego pomaga mi zadbać kompleksowo o ciało ponieważ wierzę, że masaż wykonywany przez osobę która rozwija się duchowo i posiada doświadczenie pracy z pacjentami nabiera zupełnie innej jakości.

 

Daria

Daria

Rozwój duchowy rozpoczął się kiedy po wielu trudnościach postanowiłam, że chcę sama tworzyć własne życie, nie być marionetką.

Zrozumiałam, że żeby coś osiągnąć trzeba wychodzić ze strefy komfortu. Rozwijać się każdego dnia, swoje kompetencje, ciało, duchowość. Mieć cel i podążać za nim.

Wyzbyłam się przekonań i znajomości, które mnie w tym blokowały. Jednym z moich celów jest poszerzanie swojej świadomości oraz poprzez swoją wiedzę i wykonywane praktyki pomoc innym w osiąganiu własnych celów.

Tantra jest dla mnie jak znaki na drodze, które pomagają i umożliwiają dotarcie do celu, narzędziem szlifującym diament jakim jesteśmy. Cel może się zmienić ale wskazówki ze znaków czynią nas coraz to lepszymi, bez względu na niego.

Chcę pomóc innym w znalezieniu swojej drogi poprzez pracę z ciałem i umiejętności jakie zdobyłam w ostatnich latach.

Jestem adeptką ścieżki tradycyjnej tantry tybetańskiej Vajrayana w linii przekazu Drikung Kagyu, której przyjęłam Schronienie w Buddzie, Dharmie i Sandze  od Garchena Rinpoche.

Sergio

 

Dotyk, który może odmienić życie

Masaże świątynne Lomi Lomi Nui, technika Bowena, masaże relaksacyjne, masaż TAO Chi Nei Tsang – to tylko część tego, w jaki sposób potrafię pomagać ludziom. Moim największym celem jest wyzwolenie akceptacji w drugim człowieku, odblokowanie go na odbieranie bodźców, zmiana jego dotychczasowego życia poprzez pracę z ciałem i dotyk.

 

Moja droga do świadomego przebudzenia rozpoczęła ponad 10 lat temu.

Już jako młody chłopak wychowany na Sardynii czułem, że chcę pomagać ludziom. Widziałem, że często ich problemy da się rozwiązać za sprawą odpowiedniego podejścia. Czułem również, że mowa tu nie tylko o powłoce zewnętrznej ale i wewnętrznej. Zacząłem pogłębiać swoją wiedzę na temat medycyny alternatywnej, szczególną uwagę poświęcając masażom, medytacji i praktykom duchowym.Wieloletnia praca nad sobą, uwolnienie blokad energetycznych, praca z intencją, poszerzanie świadomości spowodowały, ze moje życie diametralnie zmieniało bieg na coraz lepsze.

Doświadczanie efektów ciągłej pracy nad sobą jest niezmiernie ważne gdy chce się pracować z ciałem i duszą innych ludzi. Tylko osoba, która ma dobry kontakt z samym sobą i doświadczenie w relacjach z innymi ludźmi, którzy również odmienili swoje życie, pokonując wszelakie problemy, może skutecznie pomagać innym.

Do klientów podchodzę z duchowym wsparciem, ale również z pełnym profesjonalizmem popartym licznymi szkoleniami. Co więcej, w trosce o innych ludzi cały czas poznaje nowe techniki pracy z ciałem i blokadami energetycznymi, aby móc im zaoferować jak najlepszą pomoc. Przekonaj się sam/a, że te słowa mają fundament.

W trakcie tego czasu uczyłem się i dalej uczę się od nauczycieli z różnych ścieżek duchowych. Zacząłem z jogą w systemie Joga in Daily Life od Śri Swami Paramhans Maheshwaranandy. Wgłębiałem się w praktyce Ho’oponopono od Morrnah Nalamaku Simeona, po czym zacząłem pracę z ciałem aktywnie pracując nad sobą i pomagając innym. Po wielu latach rozwoju osobistego, w którym znaczącą rolę odgrywało moje własne uzdrawiania poprzez energię seksualną – zacząłem przekazywać swoją wiedzę innym i wspierać ludzi na drodze do świadomego życia. Szczególnie niesamowite jest dla mnie obserwować jak sesje uzdrawiania seksualnego pomagają ludziom otwierać swoje serca na miłość do samych siebie i wszystkich ludzi. Pracuję z ludźmi również metodą BBTR – Biodynamiczny Oddech i Uwalniania Traumy. Uczyłem się Chi Nei Tsang osobiście od Grand Master Mantak Chia i pracuję również terapeutycznie z Techniką Bowena i ze świątynnym masażem Lomi Lomi Nui.