O nas

Kim jesteśmy

[vc_row css=”.vc_custom_1510532828773{margin-top: 30px !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1510533072851{margin-top: 30px !important;}”][vc_column_text]

Sergio

 

Dotyk, który może odmienić życie

Masaże świątynne Lomi Lomi Nui, technika Bowena, masaże relaksacyjne, masaż TAO Chi Nei Tsang – to tylko część tego, w jaki sposób potrafię pomagać ludziom. Moim największym celem jest wyzwolenie akceptacji w drugim człowieku, odblokowanie go na odbieranie bodźców, zmiana jego dotychczasowego życia poprzez pracę z ciałem i dotyk.

 

Moja droga do świadomego przebudzenia rozpoczęła ponad 10 lat temu.

Już jako młody chłopak wychowany na Sardynii czułem, że chcę pomagać ludziom. Widziałem, że często ich problemy da się rozwiązać za sprawą odpowiedniego podejścia. Czułem również, że mowa tu nie tylko o powłoce zewnętrznej ale i wewnętrznej. Zacząłem pogłębiać swoją wiedzę na temat medycyny alternatywnej, szczególną uwagę poświęcając masażom, medytacji i praktykom duchowym.Wieloletnia praca nad sobą, uwolnienie blokad energetycznych, praca z intencją, poszerzanie świadomości spowodowały, ze moje życie diametralnie zmieniało bieg na coraz lepsze.

Doświadczanie efektów ciągłej pracy nad sobą jest niezmiernie ważne gdy chce się pracować z ciałem i duszą innych ludzi. Tylko osoba, która ma dobry kontakt z samym sobą i doświadczenie w relacjach z innymi ludźmi, którzy również odmienili swoje życie, pokonując wszelakie problemy, może skutecznie pomagać innym.

Do klientów podchodzę z duchowym wsparciem, ale również z pełnym profesjonalizmem popartym licznymi szkoleniami. Co więcej, w trosce o innych ludzi cały czas poznaje nowe techniki pracy z ciałem i blokadami energetycznymi, aby móc im zaoferować jak najlepszą pomoc. Przekonaj się sam/a, że te słowa mają fundament.

W trakcie tego czasu uczyłem się i dalej uczę się od nauczycieli z różnych ścieżek duchowych. Zacząłem z jogą w systemie Joga in Daily Life od Śri Swami Paramhans Maheshwaranandy. Wgłębiałem się w praktyce Ho’oponopono od Morrnah Nalamaku Simeona, po czym zacząłem pracę z ciałem aktywnie pracując nad sobą i pomagając innym. Po wielu latach rozwoju osobistego, w którym znaczącą rolę odgrywało moje własne uzdrawiania poprzez energię seksualną – zacząłem przekazywać swoją wiedzę innym i wspierać ludzi na drodze do świadomego życia. Szczególnie niesamowite jest dla mnie obserwować jak sesje uzdrawiania seksualnego pomagają ludziom otwierać swoje serca na miłość do samych siebie i wszystkich ludzi. Pracuję z ludźmi również metodą BBTR – Biodynamiczny Oddech i Uwalniania Traumy. Uczyłem się Chi Nei Tsang osobiście od Grand Master Mantak Chia i pracuję również terapeutycznie z Techniką Bowena i ze świątynnym masażem Lomi Lomi Nui.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1510532755935{margin-top: 40px !important;margin-bottom: 40px !important;}”][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1510533072851{margin-top: 30px !important;}”][vc_column_text]

Daria

Daria

Rozwój duchowy rozpoczął się kiedy po wielu trudnościach postanowiłam, że chcę sama tworzyć własne życie, nie być marionetką.

Zrozumiałam, że żeby coś osiągnąć trzeba wychodzić ze strefy komfortu. Rozwijać się każdego dnia, swoje kompetencje, ciało, duchowość. Mieć cel i podążać za nim.

Wyzbyłam się przekonań i znajomości, które mnie w tym blokowały. Jednym z moich celów jest poszerzanie swojej świadomości oraz poprzez swoją wiedzę i wykonywane praktyki pomoc innym w osiąganiu własnych celów.

Tantra jest dla mnie jak znaki na drodze, które pomagają i umożliwiają dotarcie do celu, narzędziem szlifującym diament jakim jesteśmy. Cel może się zmienić ale wskazówki ze znaków czynią nas coraz to lepszymi, bez względu na niego.

Chcę pomóc innym w znalezieniu swojej drogi poprzez pracę z ciałem i umiejętności jakie zdobyłam w ostatnich latach.

Jestem adeptką ścieżki tradycyjnej tantry tybetańskiej Vajrayana w linii przekazu Drikung Kagyu, której przyjęłam Schronienie w Buddzie, Dharmie i Sandze  od Garchena Rinpoche.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1510532755935{margin-top: 40px !important;margin-bottom: 40px !important;}”][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1510532949342{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column_text]

Sylwia

 

Harmonia ciała i duszy w połączeniu z naturą to coś, co chce przekazać innym ludziom. Pełne zrozumienie i akceptacja siebie poprzez masaże, praktyki energetyczne i medytację.

 

 

W moim życiu podążałam wieloma ścieżkami. Cały czas były to poszukiwania tej właściwej drogi, którą
mogę kroczyć oraz czuć się dobrze i bezpiecznie.

W pewnym momencie zaczęłam zwracać większą
uwagę na to co dzieje się dookoła. Jak duży wpływ ma na mnie to, czym się odżywiam, otoczenie, oraz
inne czynniki zewnętrzne? Zainteresowałam się profilaktyką zdrowotną. Od zawsze moja pasją było gotowanie, więc z łatwością przeszłam na zdrową dietę i tworzyłam bogate w wartości odżywcze potrawy.
Od tego się zaczęło. Świadomość tego co jem jest bardzo ważna. Potem pojawiło się więcej uważności w tym co robię. Zaczęłam doświadczać sytuacji, które pokazały mi szerszą perspektywę postrzegania rzeczywistości. Otworzyłam się na energie płynące z otaczającej nas natury. Zawsze czułam silne połączenie z Matką Ziemią, lecz w pewnym momencie moja percepcja wzrosła. Poczułam jak ważne jest dbanie o środowisko w jakim żyjemy. Możemy czerpać tak wiele z zasobów natury, jeśli tylko będziemy egzystować w harmonii.

 

 

W życiu ludzkim powinniśmy zachować balans pomiędzy duchem, a materią. Bardzo ważne jest to aby utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji, aby czuć się dobrze i żyć szczęśliwie.

Kolejnym istotnym aspektem jest rozwój duchowy. Gdy wchodzimy na głębsze obszary świadomości, poznajemy siebie i możemy wzrastać. Uświadamiając sobie to, zaczęłam interesować się ezoteryką oraz pracować z ciałem i energią. Przeczytałam dużo książek na temat rozwoju duchowego. Poznałam wiele praktyk i technik. Spotkałam na swej drodze ludzi, od których mogłam się uczyć.
To co dało mi najwięcej mądrości i doświadczenia to praktyka masażu Lomi Lomi, dzięki której zyskałam wiele szczęścia. Chcę dzielić tę radość z innymi i przekazywać dalej, to czego się nauczyłam. Cały czas zgłębiam wiedzę na temat pracy z ciałem oraz uczę się kolejnych technik masażu.

Na co dzień praktykuję Jogę oraz podążam ścieżką Dhammy. Dużo podróżuję i spędzam jak najwięcej czasu z naturą.

To co jest dla mnie najważniejsze to samopoznanie, rozwijanie świadomości jednostki oraz świadomości globalnej. Swoim działaniem chcę pomagać w rozwoju wszystkich ludzi, którzy są otwarci na to co jestem w stanie przekazać. Bardzo ważne jest zrozumienie, akceptacja oraz równowaga. Kiedy doświadczymy tych aspektów, wówczas życie stanie się łatwiejsze i szczęśliwsze.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]